Od 15. do 23. dubna je Obchod věcmi zavřený. Těším se nashle od 24. na Orient Pop-Upu! 🔥 Objednávky nad 1000 Kč mají dopravu Zásilkovnou na výdejní místo zdarma! 🔥

Kdo jsem

Jsem Iva Köhler. 

Sbírám věci, pořádám bleší trhy Nuselské Blešky, edukuji o původu, umělecké a řemeslné kvalitě věcí a poznávání jejich hodnoty a inspiruji k jejich používání na rozličné způsoby.

Ambasadorka maximalismu, milovnice reuse, Sběratelka věcí.

 

A mám:

 

OBCHOD

Vintage shop v pražských Nuslích. Concept store. Shoppable appartment. Sběratelský show(living)room. Kurátorská prodejní galerie. Kabinet kuriozit. A taky lounge pro sběratele a milovníky užitého umění. Budoár pro nostalgické duše. Útočiště pro všechny maximalisty. V blízkém budoucnu i místo setkávání a konání akcí. Místo, kde má Sběratelka věcí svůj druhý domov, a kam zapadnete i vy!

#smrtminimalismu

 

VĚCMI

Najdete zde vybrané staré věci. Vintage a starožitné předměty pro stolování a dekoraci interiéru, knihy a tisky, bytové textílie i drobný nábytek, hračky a výběrový secondhand s oblečením, doplňky a bižuterií. 

Nenajdete tu všechno. Ale pořídíte zde originální kousky pro sebe i vaše blízké - a já jako dárkový concierge najdu tu nejsprávnější věc dle vašeho zadání i nějakou kuriozitu pro ty, co už všechno mají. Art deco sklo, midcentury dekorace, bruselský porcelán, výrazná keramika, solitérní kousky i servis pro šest.... Crème de la crème československé produkce i úlovky z cest a každý týden kolekce vybraných kousků.

#nemajichdost

 

A KÁVOU

A v mém espresso baru dostanete novou, tedy čerstvě praženou a namletou výběrovou kávu, v espressu i na filtru. Prosecco, víno, nealko, čaj i čoko. Aby se nasytilo nejen oko. Vše se podává pouze s sebou, ale na parapetu se dobře sedí a do klidné Jaurisovy ulice dobře hledí. Kafe stihnete i při čekání na autobus nebo tramvaj (obě zastávky MHD Kloboučnická/Pod Jezerkou 2 min pěšky) a jen pár kroků od obchodu začíná rozlehlý park Jezerka. A nezastihne vás zde večerka, protože v Jaurisově ulici 1501/19 je otevřeno út + čt 10-16h, st 14-19h a pá 9-12h.

#vicejevice

 

 

 

Zpět do obchodu